Aker Kutu olarak bir çok farklı türde ve modelde karton kutuların imalatını gerçekleştirmekteyiz. Kullanılacağı amaca göre malzemesinin de farklılık gösterdiği karton kutu çeşitlerimizde istenilen model ve tasarımda karton kutu üretmekteyiz. 
Aker Kutu, İlaç kutusu, yedek parça kutuları, aksesuar kutuları, tekstil kutuları, bitkisel ürün, bal kutuları, pasta kutuları, şekerleme kutusu, pizza kutusu, çikolata kutusu, lokum kutusu ve benzeri kutuların imalatında uzmanlaşmıştır. 
Firmanız ve ürününüze özel çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile özel tasarım kutular tasarlayabilmekte, kullanılacak malzeme, ölçü, kapak gibi ve hangi işlemlerden geçeceği gibi bir çok farklı değişkenlerle ön hazırlıkları rahatça yapabilmekteyiz.

Facebook Instagram Linkedin

Biz ve ortaklarımız, kişisel verileri işlemek için çerezlerdeki bilgileri bir cihazda saklar ve/veya bunlara erişiriz. Butona tıklayarak istediğiniz zaman gizlilik politikasımızı kabul edebilirsiniz. Bu seçimler ortaklarımıza bildirilecek ve tarama verilerini etkilemeyecektir.